15AMX-215
Mexican Jalisco Lancers with Comd
Product ID
15AMX-215
Price:
15mm scale - There are 15 Mounted figures per pack consisting of 1 Standardbearer, 1 Officer, 1 Trumpeter and 12 Troopers.
Our Products
10mm Figures
15mm Figures
25mm Figures