15DDA-101
Tribe #1
Product ID
15DDA-101
Price:
15mm scale - There are 30 figures per pack. You may choose one of the 6 different shield patterns for this pack. Order the shield you want from codes shield 1 - shield 6 (no charge for shields)
Please note you must purchase a tribe pack to get the shields, shields will not be sold separately.
Our Products
10mm Figures
15mm Figures
25mm Figures