15NFT-114
Legere Command
Product ID
15NFT-114
Price:
15mm scale - There are 15 figures per pack consisting of 3 Officers, 3 Sergeants, 3 Drummers, 3 Hornists and 3 Eagle Bearers.
Our Products
10mm Figures
15mm Figures
25mm Figures
Accessories
Army Memberships
Buildings
Old Glory Army Figures of the Month
Rulesets
Sash and Saber
Shipyard
Shopping cart
Shopping cart
0
Product(s) in cart
Discounts
Total
Checkout
Gift Certificate
Purchase Gift Certificate
Army Login
Login Status
Not logged in
Login
Recently Viewed
Recently Viewed
PIkes for 15mm