15RAE-107
Gaul Cavalry Commanders
Product ID
15RAE-107
Price:
15mm scale - 9 mounted figures per pack consisting of 3 Officers, 3 musicians and 3 Standardbearers.
Our Products
10mm Figures
15mm Figures
25mm Figures