SS-40NAP1
French Infantry ("The Terrible 57th") in full dress
Product ID
SS-40NAP1
Price:
40mm scale - 15 fusiliers and 5 command with cast-on heads
Our Products
10mm Figures
15mm Figures
25mm Figures