15CUL-208
Royal Ecossais with Command
Product ID
15CUL-208
Price:
15mm scale - There are 30 figures per pack consisting of 4 Standard Bearers, 2 sergeants, 2 Drummers, 2 Officers and 20 Troopers.
Our Products
10mm Figures
15mm Figures
25mm Figures