15CUL-209
Irish Piquet with Command
Product ID
15CUL-209
Price:
15mm scale - There are 30 figures per pack consisting of 4 Standard Bearers, 2 Drummers, 2 Officers and 22 Troopers.
Our Products
10mm Figures
15mm Figures
25mm Figures