15CUL-210
Fitzjames Horse with Command
Product ID
15CUL-210
Price:
15mm scale - There are 15 Mounted figures per pack consisting of 3 Command and 12 Troopers.
Our Products
10mm Figures
15mm Figures
25mm Figures