15CUL-105
Government Highlanders with Command
Product ID
15CUL-105
Price:
15mm scale - There are 30 figures consisting of 2 Standard Bearers, 1 Officer, 1 Drummer, 1 Piper and 25 Troopers.
Our Products
10mm Figures
15mm Figures
25mm Figures