15CUL-212
Prince’s Lifeguards with Command
Product ID
15CUL-212
Price:
15mm scale - There are 15 Mounted figures per pack consisting of 1 Standard Bearer, 1 Officer, 1 Trumpeter and 12 Troopers.
Our Products
10mm Figures
15mm Figures
25mm Figures