15CUL-108
Dragoons
Product ID
15CUL-108
Price:
15mm scale - There are 15 figures per pack consisting of 1 Standard Bearer, 1 Drummer, 1 Officer and 12 Troopers.
Our Products
10mm Figures
15mm Figures
25mm Figures